Predstavitev Judo kluba Štorkljice

Predstavitev JK Štorkljice

V torek, 13. 9. 2023 so nam na naši šoli predstavniki JK Štorkljice demonstrirali njihove dejavnosti.

Navdušil je velik Spiderman, s katerim so se lahko pomerili tudi učenci. Neverjetno a res, skoraj vsak ga je premagal!!!

Ob bučnem in navdušenem aplavzu smo se razšli kot pristni znanci!

Hvala Ekipi, katere del je bil tudi naš učenec Niko Foršek!

p.s.: Popravek: v članku smo napačno zapisali ime kluba, napako smo popravili, za napako opravičujemo.

TEHNIŠKI DAN – 8. razred – MOS Celje

V petek, 15. septembra 2023, so učenci 8. razreda imeli tehniški dan. Udeležili so se  ogleda »Ulice obrti« na 55. Mednarodnem sejmu obrti in podjetnosti v Celju. Vstopnice za sejem je učencem zagotovila Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije.

Na »Ulici obrti« so učenci dobili ogromno koristnih informacij glede nadaljevanja izobraževanja po končani osnovni šoli. Dodatne informacije o vajeništvu in o srednjem poklicnem in strokovnem izobraževanju na splošno so učenci prejeli v vajeniški pisarni, ki je bila osrednja točka ulice.

Preživeli smo lep dan in se naučili oz. spoznali tudi veliko novega.

Tadeja Recek