SIMBIOZA GIBA 2024 – medgeneracijski pohod

Po nevihtni noči nas je v petek, 17. 5. 2024, spremljalo prijetno in sončno vreme.

Barvito smo se podpisali pod še eno zgodbo medgeneracijskega sodelovanja.

Ponosni smo, da OŠ Tišina že več let aktivno sodeluje s socialnim podjetjem Simbioza, za kar bomo 1. 6. 2024, v Mozirskem gaju, prevzeli posebno priznanje.

Veseli smo, da so se nam na ta dan tako številčno pridružili starši in stari starši naših učencev od 1. do 5. razreda.

Skupaj z njimi smo se ponovno združili v vrednotah gibanja in vseživljenjskega učenja.

Med samimi pohodi po različnih smereh občine Tišina je bilo dovolj priložnosti za povezovanje, raziskovanje narave in predvsem za ustvarjanje trajnih spominov.

Klavdija Plahut Mandžuka

Šolsko tekmovanje Logična pošast

Šolsko tekmovanje Logična pošast je potekalo v petek, 10. 5. 2024. Tekmovalo je 60 učencev od 1. do 9. razreda. Izmed vseh sodelujočih, se je kar 16 učencev uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo potekalo 25. 5. 2024., na OŠ Ivana Cankarja Ljutomer.

Tekmovalno komisijo so sestavljali:

• predsednik tekmovalne komisije: Luka Rajh
  • članica komisije: Balbina Lipič, Manica Pukšič Gomboši in Aleksandra Bačič

Štirje učenci so osvojili ZLATO, trije pa SREBRNO priznanje. ČESTITAMO!

Celotno poročilo z rezultati preberite tukaj: Poročilo z rezultati

Več o tekmovanju in naloge pa TUKAJ ali TUKAJ