Zaključni koncert zborov OŠ Tišina

V četrtek, 6. 6. 2024, smo bili na Osnovni šoli Tišina priča izjemnemu koncertu zborov naše šole. Najprej so se z dvema pesmicama odlično predstavili Plavčkovi paglavčki, učenci 1. razreda. Sledile so štiri pesmi, ki jih je prav tako odlično odpel otroški pevski zbor. Mladinski pevski zbor pa je vrhunsko odpel kar sedem pesmi. Predstavile so se tudi devetošolke, ki so odlično zapele pesem Dan ljubezni. Za konec pa še veliki finale, v katerem so se združili vsi zbori ter ob pomoči spremljevalne skupine Matic Hanc (kitara), Jernej Hanc (kitara), Grega Hanc (bas kitara) in Tian Kuzma (bobni) odpeli pesem Nothing Else Matters od Metallice, ki je v naši mali telovadnici zadonela kot pravi rock koncert.

Zbore je na klavirju spremljala Olga Kous, prireditev pa je organizirala in izpeljala zborovodkinja Polona Hanc